Montáže dveří

Nabízíme vám montáže dveří různých typů. Naši nabídku si můžete prohlédnout níže na této stránce. Dveře dodáváme s různou povrchovou úpravou. Všechny fotky jsou ukázkou námi dokončených prací.

Potřebujete poradit?


Příprava a plánování

Pokud chcete mít ve vašem domě či bytě naše dveře a zárubně, je třeba na tuto skutečnost myslet včas. Nejvhodnější termín je v během projektového plánování, nejpozději v průběhu hrubé stavby. Nezapomeňte na to, prosím, upozornit vašeho architekta nebo stavební firmu.

Montáže zárubní a dveří jsou čistou a rychlou prací. Provádí se zpravidla po dokončení maleb, obkladů, položení plovoucích podlah nebo koberců apod.


Otočné dveře

Otočné dveře jsou nejrozšířenějším typem dveří. Jejich umístění je třeba dopředu promyslet s ohledem na budoucí vybavení místností a také elektroinstalaci (dveře by neměly krýt vypínač). Pokud nemáte dostatek prostoru, je lepší zvolit jiný typ dveří, např. posuvné nebo lamelové dveře.

Otočné dveře - ukázka č.1 Otočné dveře - ukázka č.2 Otočné dveře - ukázka č.3 Otočné dveře - ukázka č.4 Otočné dveře - ukázka č.5 Otočné dveře - ukázka č.6


Posuvné dveře

Posuvné dveře se dají výborně kombinovat s různými druhy bočních světlíků. Zvolíte-li posuvné dveře na stěnu nebo mezi stěny, zůstane vám ničím nerušený průhled do dalších místností. Vyrábí se jako jednokřídlové nebo dvoukřídlové, které lze pro zvýšení komfortu vybavit synchronním ovládáním.

Posuvné dveře - ukázka č.1 Posuvné dveře - ukázka č.2 Posuvné dveře - ukázka č.3 Posuvné dveře - ukázka č.4 Posuvné dveře - ukázka č.5 Posuvné dveře - ukázka č.6


Vchodové dveře

Tento typ dveří se vyznačuje trezorovým mechanismem se šesti až sedmi bezpečnostními čepy, které se zasouvají do zárubní a tím zajišťují celý dveřní prostor. Komplet dveří a zárubní je vybavený 3D seříditelnými závěsy. Bezpečnostní uzávěry jsou vyráběné s požární odolností EI30 a EI45. Všechny dveře se testují, certifikují a musí splňovat všechny právní i technické požadavky pro stavební prvky stanovené na území ČR.

Vchodové dveře - ukázka č.1


Prosklené stěny

Naše nabídka obsahuje boční světlíky, nadsvětlíky a také samostatné světlíky. Jejich výhodou je velká estetická hodnota a také značný praktický význam – prosvětlí a opticky zvětší jakoukoliv místnost či chodbu. Způsoby otevírání dvěří mohou být – průchozí, otočné, posuvné. Lze použít i polodrážkové dveře, plné i prosklené, posuvné, kyvné a lamelové.

Prosklené stěny - ukázka č.1 Prosklené stěny - ukázka č.2


Obložka kovové zárubně

Pokud máte kovovou zárubeń a toužíte po opravdu pěkném interiéru, máme pro vás řešení. Během několika minut vám kovovou obrubeň obložíme bez jakéhokoliv vrtání a prachu. OKZ zárubně je možné dodat pro dveře otočné, posuvné a v průchozím provedení. Před objednáním zárubně OKZ je nutné změření stávající zárubně a zjistit, zda je zabudovaná s dostatečnou přesností.

Obložka kovové zárubně - ukázka č.1 Obložka kovové zárubně - ukázka č.2 Obložka kovové zárubně - ukázka č.3 Obložka kovové zárubně - ukázka č.4 Obložka kovové zárubně - ukázka č.5 Obložka kovové zárubně - ukázka č.6


Lamelové dveře

Lamelové dveře jsou výbornou volbou, pokud potřebujete uzavřít stavební prostor, ale nemáte v místnosti dostatek prostoru pro otevření klasických dveří. lamelové dveře vypadají skvěle a mají velice malé nároky na prostor. Vyrábějí se ve skládacím nebo harmonikovém provedení.

Lamelové dveře - ukázka č.1